Vyberte si z naší nabídky kurzů, které pak maximálně přizpůsobíme vašim potřebám a přáním.

  • Můžete začít kdykoliv během roku, pokud máme ještě volné místo či místa.
  • Délku a intenzitu výuky si klient volí sám a to v rozsahu 60 min nebo 90 min a to 1x nebo 2x týdně. Výuka v délce 45 min je pouze pro děti a studenty do 20 let nebo pro začínající u rodilého mluvčího.
  • Vytvořte si pro skupinovou výuku skupinku ze svých přátel, spolupracovníků či spolužáků.

Individuální výuka:
Výhodou je individuální přístup ke každému klientovi. Učební plán je sestaven dle přání, úrovně a potřeb studenta. V případě potřeby je flexibilně plán během kurzu upraven.

Skupinová výuka veřejná i individuální:
Probíhá v počtu min. 2 a max. 4 studentů. U veřejných skupinových kurzů je den a čas výuky stanoven, u individuálních skupinových kurzů si termín výuky stanoví studenti sami po společné domluvě. Kurzovné se platí jednorázově za celé pololetí, hodiny nelze nahrazovat.

Angličtina a doučování školáků prvního i druhého stupně a pro středoškoláky:
Rodiče mohou do výuky přihlásit děti od 12 let. Nabízíme možnost i občasného doučování dle potřeby (na písemky, testy či zkoušky).

Příprava na maturitní zkoušky:
Určeno nejen pro studenty maturitních ročníků, ale i všem studentům středních škol, které maturita jednou čeká a chtějí začít s přípravou již nyní. Doporučujeme začít s přípravou už rok před maturitou.

Výuka pro seniory:
Senioři mají někdy pocit, že se stěží mohou něco nového naučit a na výuku angličtiny mají jiné nároky než mladí dospělí. Výuka probíhá zábavnou a jednoduchou formou a je rozdělena do kratších časových úseků. Délku jedné lekce doporučujeme max. na 60 minut.

Konverzační hodiny:
Vhodné pro všechny, kteří již mají základní znalost angličtiny a chtějí ji aktivně použít, rozšířit si slovní zásobu či získat sebejistotu při komunikaci s rodilým mluvčím. Můžete si popovídat na různá témata jako je sport, kultura, zajímavosti ze světa, příroda, technologie, cestování  nebo na jakékoliv Vámi zvolené téma.

Firemní kurzy:
Ideální řešení nejen pro zaměstnance, ale i pro management k úspěšnému zvládnutí obchodních schůzek a interview v angličtině. Výuka probíhá v prostorách společnosti nebo dle domluvy.

Obchodní, technická a automotiv angličtina:
Lekce pro všechny, kteří se pohybují v obchodní, technické nebo automotiv sféře a potřebují se naučit nebo rozšířit slovní zásobu v daném oboru. 

Výuka ve školkách, na základních a středních školách nebo VŠ
Rodilý mluvčí funguje v hodinách buď jako asistent nebo hlavní vyučující, který je nápomocný hlavně s výslovností a konverzací.

Anglický KLUB:
Určeno všem, kteří se chtějí rozmluvit nebo si jen angličtinu udržet.

 
Čeština pro cizince
Formou individuálního kurzu nebo skupinového (min. 2 a max. 6 studentů)
 
Jednorázové skupinové kurzy U kávy…O kávě!
Kurz je určen pro všechny, kteří jsou milovníky kávy nebo se jen chtějí dozvědět o kávě více. Kurz probíhá buď jen v angličtině nebo v angličtině a je překládán do češtiny. Součástí kurzu je degustace výběrové kávy bez konzervantů přímo z pražírny, sladkost ke kávičce a možnost nákupu zboží se slevou v den kurzu. Termíny a více info ke kurzu najdete v Menu pod Kurzy o kávě.
 
V případě zájmu nebo dalších dotazů, nás kontaktujte telefonicky +420 777 861 963 nebo e-mailem.
V případě, že nás nezastihnete na telefonu, zašlete Vaše jméno sms zprávou a my Vám v době, kdy neučíme
zavoláme zpět.