Vyberte si z naší nabídky kurzů, které pak maximálně přizpůsobíme vašim potřebám a přáním.

 

  • Můžete začít kdykoliv během roku.
  • Délku a intenzitu výuky si klient volí sám a to v rozsahu 45, 60, 90 nebo 120 minut buď 1x nebo 2x týdně.
  • Vytvořte si pro skupinovou výuku skupinku ze svých přátel, spolupracovníků či spolužáků.


Individuální výuka:
Výhodou je individuální přístup ke každému klientovi. Učební plán je sestaven dle přání, úrovně a potřeb studenta. V případě potřeby je flexibilně plán během kurzu upraven.


Skupinová výuka veřejná i individuální:
Probíhá v počtu min. 2 a max. 4 studentů. U veřejných skupinových kurzů je datum výuky stanoven, kurzovné se platí jednorázově za celé pololetí, hodiny nelze nahrazovat.

U individuálních skupinových kurzů si studenti volí termín výuky sami, zameškané hodiny lze v rámci celé skupiny nahradit.

Angličtina a doučování školáků prvního i druhého stupně a pro středoškoláky:
Rodiče mohou do výuky přihlásit děti od 12 let.
Nabízíme možnost i občasného doučování dle potřeby (na písemky, testy či zkoušky).


Příprava na maturitní zkoušky:
Určeno nejen pro studenty maturitních ročníků, ale i všem studentům středních škol, které maturita jednou čeká a chtějí začít s přípravou již nyní. Doporučujeme začít s přípravou už rok před maturitou.

Výuka pro seniory:
Senioři mají někdy pocit, že se stěží mohou něco nového naučit a na výuku angličtiny mají jiné nároky než mladí dospělí. Výuka probíhá zábavnou a jednoduchou formou a je rozdělena do kratších časových úseků. Délku jedné lekce doporučujeme max. na 60 minut.

Konverzační hodiny:
Vhodné pro všechny, kteří již mají základní znalost angličtiny a chtějí ji aktivně použít, rozšířit si slovní zásobu či získat sebejistotu při komunikaci s rodilým mluvčím. Můžete si popovídat na různá témata jako je sport, kultura, zajímavosti ze světa, příroda, technologie, cestování  nebo na jakékoliv Vámi zvolené téma.


Firemní kurzy:
Ideální řešení nejen pro zaměstnance, ale i pro management k úspěšnému zvládnutí obchodních schůzek a interview v angličtině. Výuka probíhá v prostorách společnosti nebo dle domluvy.

Obchodní a technická angličtina:
Lekce pro všechny, kteří se pohybují v obchodní či technické sféře a potřebují se naučit nebo rozšířit slovní zásobu v daném oboru.

 

Výuka ve školkách, na základních a středních školách
Rodilý mluvčí funguje v hodinách buď jako asistent nebo hlavní vyučující, který je nápomocný hlavně s výslovností a konverzací.

Anglický KLUB:
Určen pro všechny úrovně a všem, kteří se chtějí rozmluvit nebo si angličtinu udržet.

 
Čeština pro cizince
Formou individuálního kurzu nebo skupinového (min. 2 a max. 6 studentů)
 
Jednorázové skupinové kurzy U kávy...O kávě!
Kurz je určen pro všechny, kteří jsou milovníky kávy nebo se jen chtějí dozvědět o kávě více. Kurz probíhá buď jen v angličtině nebo v angličtině a je překládán do češtiny. Součástí kurzu je degustace Cascary a kávy bez konzervantů přímo z naší pražírny, něco sladkého ke kávičce a každý účastník obdrží 50g čerstvě pražené kávy jako dárek. Termíny a více info ke kurzu najdete v Menu pod Kurzy o kávě.
 
Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo máte nějaké další otázky, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.
V případě, že nás nezastihnete na telefonu, zašlete Vaše jméno sms zprávou a my Vám v době, kdy neučíme
zavoláme zpět.

 

 

 

 

 

 

 

 

webmaster: i-Pages.cz 2013 © i-pages